Propagace

Níže si můžete stáhnout letáky, nebo samolepky propagující naši iniciativu.

Letáky

Ideální pro umístění jsou čekárny, stolky v samotných vozech ABpee, nebo místa, kde lidé nějakou dobu čekají a nemají co na práci. Pak se nudí a přečtou cokoliv. 


Leták A5 - 2ks/A4


Samolepky

Vhodná místa pro výlep jsou ta, kde se vyskytuje více lidí a kde budou samolepky dobře viditelné. Například samotné vozy ABpee na stolky, stěny, dveře, dále jsou dobrá místa kde jsou reklamy, vedle jízdních řádů, vstupní dveře do čekáren, sloupy na perónech apod.  Nepřelepujte prosím důležité informace jako například odjezdy/příjezdy, či jízdní řády. Samolepky jsou připraveny k tisku na formátu A4. Doporučujeme užít samolepkový papír.


Kruhová 65 mm - 12ks/A4


Nenechte se okrádat - 8ks/A4


Nenechte se od ČD napálit - 10ks/A4


Trolling ČD

Pozor pokud chcete ČD vytrollit, tak se vystavujete riziku, že v případě přistižení můžete dostat pokutu, ve vlastním zájmu proto dbejte aby vás nechytli zaměstnanci ČD, někteří hlavně na lince R10 si o nás sdělují info., lepte, když vystupujete a nebo si vybírejte odstavené vozy ABpee. Samolepky umožňují přeznačení tzv. první třídy ve vozech ABpee na odpovídající kvalitu - low cost a to jak uvnitř vozu, tak i z venkovní strany a nebo přeškrtnutí 1. třídy. Když se k tomu totiž České dráhy nemají, ignorují nás a dál podvádí cestující, tak jim přeci musíme pomoct! PDF jsou připravené k vytisknutí v odpovídající velikosti. Na náš kontaktní email info@cdvozy.cz pak můžete posílat fotky přeznačených vozů, škrtnuté první třídy ve vozech ABpee a my je budeme průběžně zveřejňovat ve fotogalerii "Trolling ČD" anonymitu autorů garantujeme! Zveřejňujeme pouze jméno, které uvedete.

*Na konci roku vybereme jednu fotografii, jejíž autor obdrží hodnotnou cenu.


První trollící samolepka umožňuje přeznačení dveří u oddílu první třídy - 6ks/A4


Druhá trollící samolepka umožňuje přeznačení vozu - 1ks + 3 kruhové samolepky/A4


Třetí trolling samolepka umožňuje škrtnutí první třídy na voze  - 9ks různý text/A4 


Poslední troll samolepka umožňuje škrtnutí první třídy na dveřích v oddíle  - 24ks různý text/A4